Yer Tutucu

Nice Spin 22

Nice Spin 22 Garaj Kapısı Motoru

 

Günümüz de artık üretilen ürünlerin hepsi sizin konforunuzu arttırmak sizin rahatınıza rahat katmak amacıyla üretilen ürünlerdir. İnsanlar her zaman daha fazla konfor arayışındadır. Kimse gecenin bir yarısı açık kalmış bir bahçe kapısını ya da garaj kapısını kapatmak için rahat yatağından kalkıp dışarı çıkmak istemez ki artık çıkmadan da kapatabilirsiniz bu kapılarınızı. Gelişen teknoloji bir çok sorunumuza çare üretiyor basit bir kapı mekanizması bile teknolojinin eli değdiğinde kendi kendini açıp kapatır duruma gelebiliyor bir motor yardımıyla. Buna bir de kumanda ekleyerek kapınızın yanında olmasanız da isterseniz evinizin içinden isterseniz arabanızın içinden kapınızı açıp kapatabiliyorsunuz.

Nice firması tüm bu motorları üreten ve sizin hizmetinize sunan bir firmadır. Nice firmasının ürettiği ve satışa sunduğu motorlar yıllar içinde en çok satan ürünler arasında en üst sıralara tırmanan motorlar arasında yer almaktadırlar. Bu durum da en çok etkili olan şey de nice firmasının günü gününe teknolojiyi takip etmesi ve ürettiği motorlarını en son teknolojiyi kullanarak ve bu motorları en son teknolojiyle donatarak üretmesidir. İşte bu motorlardan bir tanesi  nice spin 22 garaj kapısı motorudur.

Nice spin 22 garaj kapısı motoru kurulumu oldukça kolay bir garaj kapısı motorudur ve dört kademeli hız ayarı bulunmaktadır. kayışlı sistemi mevcuttur ve Seksiyonel kapılar için üretilmiş bir garaj kapısı motorudur. Bunun yanında otomatik kapanma sistemi de mevcuttur. Çalışma sürekliliği günde elli kez olarak belirlenmiştir ve artı elli derece ila eksi yirmi derece arasında çalışmasını sürdürebilmektedir. Hızı saniye de yirmi santimdir ve tüm bu özelliklerine rağmen de ağırlığı sadece üç nokta altı kilogramdır.

Nice Türkiye

Share on:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.