Yer Tutucu

Nice Spidokit

Nice Spidokit Garaj Kapısı Motoru

 

Kapı denildiğinde insanın aklına sadece istenmeyen insanları dışarıda tutmak için sağlam mekanizmalar gelir. Fakat işin içine teknoloji girdiğinde kapılar da çok başka durumlarda bize hizmet edebiliyorlar. Basit bir kapı evin ısı yalıtımına katkıda bulunabiliyor. Bir motor yardımıyla kapınız kendi kendisini açıp kapatabiliyor uzaktan kumanda yardımıyla kapınızın yanında olmasanız bile kapınızı açıp kapatabiliyorsunuz. Açıkçası kimse gecenin bir vakti açık kalmış bir bahçe ya da garaj kapısını kapatmak için evinden çıkmak istemez bu duruma daha fazla tahammül etmek zorunda da değilsiniz zaten bir motor yardımıyla kapınızı evinizden çıkmadan kapatabilirsiniz.

Nice firması işte bu motorları üreten firmalardan bir tanesidir ki işini de oldukça iyi yapan bir firmadır. Alanında bulunan diğer motor üreticilerine göre çok daha fazla motor satışı yapmaktadır. Bunun nedeni nice firmasının bu motor işin de uzun yıllar bulunması insanlar tarafından tanınan bir firma olması ve insanların güvendiği bir firma olmasıdır. Nice firması ürünlerini son teknolojiyle donatarak insanların hizmetine sunar ve bu ürünlerden bir tanesi de nice Spidokit garaj kapısı motorudur.

Nice Spidokit garaj kapısı motoru pek çok açıdan çok işlevsel bir motordur. Öncelikle yetmiş kilogram taşıma kapasitesi bulunmaktadır. Kumanda alıcısı üzerindedir ve manüel bir şekilde de çalışmaya uygundur. Hızı saniyede on beş santimdir. Çalışma sürekliliği de oldukça iyidir. Bunun yanında çok anormal ısı şartlarında dahi çalışmasını sürdürebilir bu ısı şartları artı elli derece ve eksi yirmi derece arasında değişen ısı şartlarıdır. Emniyet fotoseli bulunmaktadır ve tüm bu özelliklerine içinde bulundurmasına rağmen ağırlığı sadece on dört kilogram bir ağırlıktır ki yetmiş kilogram çekme kapasitesi olan bir motor için çok düşük bir rakamdır bu ağırlık.

Nice Türkiye

Share on:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.