Yer Tutucu

Nice Spider

Nice Spider Garaj Kapısı Motoru

 

Kapı denildiğinde insanın aklına çok fazla bir durum gelmez kapılar istenmeyen kötü niyetli insanları dışarıda tutmak için tasarlanmış sağlam mekanizmalar olarak bilinirler. Bu çok doğal bir çok insanın aklına sadece bu gelir. Fakat işin içine teknoloji girdiğinde artık durum çok daha değişti basit bir mekanizma olan kapı bile artık ısı yalıtımı yapabiliyor. Artık kapınıza eklediğiniz bir motor sayesinde kapınız kendi kendini açıp kapatabiliyor ve bunu bir kumanda yardımıyla siz kapınızın yanında olmasınız da yapabiliyor. Nice firması işte bu kapı motorlarını üreten firmalardan birisidir. Ürettiği ürünler alanında en çok satan ürünler olmaktadır ki bu durum nice firmasının son derece tanınan ve güvenilen bir firma olmasından kaynaklı bir durumdur.

Fakat ürettiği ürünlerin çok satmasını sadece nice firmasının çok tanınması ve güvenilmesi sebebine bağlarsak yanılmış oluruz. Nice firması ürünlerini son teknoloji ürünler olarak tasarlar ve bu şekilde insanların beğenisine sunar bu yüzden de ürünleri altında nice firmasının imzası bulunmasa bile çok satan ürünler olurlar. Nice Spider garaj kapısı motoru da bu ürünlerden bir tanesidir.

Nice Spider garaj kapısı motoru yüz kilograma kadar çıkan kapılar için kullanılabilen bir kapı motorudur. Kurulumu oldukça kolaydır ve çalışma sürekliliği oldukça iyidir. Bunun yanında çok anormal sıcaklık değerleri altında bile çalışmasını sürdürebilir ki bu değerler artı elli derece ila eksi yirmi derece arasında değişen değerlerdir. Hızı saniyede on üç buçuk santimdir.tüm bu özelliklerinin yanında da ağırlığı sadece ama Sadeceon dört kilogram bir ağırlıktır ki yüz kilogram çekme kapasitesi olan bir motor için on dört kilogram bir ağırlık yok denecek kadar az bir ağırlıktır.

Nice Türkiye

Share on:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.