Nice Türkiye

NİCE TÜRKİYE

Firmamız 1996 yılında kurulmuştur, ilk zamanlarda panjur imalat, montaj ve servis olarak hizmet vermeye başlamıştır. İlerleyen zamanlarda otomasyon sektörüne katılarak kendini kanıtlamıştır. Dünyaca ünlü İtalyan marka olan Nice firmasının İstanbul Bölge bayisi olmayı başarmıştır. EngDoor Yapı ve Kapı Teknolojileri- Nice Türkiye olarak kepenk motorları, endüstriyel kepenk motorları, seksiyonel kapı motorları, yana kayar kapı motoları, dairesel kapı motorları, fotoselli kapı sistemleri, hızlı pvc kapı motorları, kollu bariyer sistemleri, endüstriyel kapı motorları gibi bir çok alanda montaj ve servis ağı kurarak sektörde adını fazlasıyla duyurmuştur. Teknik servis ekibiyle gerek ise satış ekibiyle Tüm Türkiye’de görev alan ENGDOOR YAPI VE KAPI TEKNOLOJİLERİ – Nice Türkiye kendi bayi ağı ile de sizlere tüm desteği vermeye devam etmektedir. Nice Türkiye olarak referanslarımıza göz atarak firmamızın güvenilirliğini ve kalitesini inceleyebilirsiniz.  Siz değerli müşterilerimiz için kolay montaj ve kaliteli ürünlerimiz ile de ilerlemeye devam etmekteyiz.

Nice Türkiye olarak her bütçeye uygun seçenekleriyle sizlerin otomasyon ihtiyacını çözmektedir. İtalya’da bulunan genel merkez ve İstanbul’da bulunan ofisiyle son kullanıcı ve bayilere hizmet vermektedir. Yedek parça, servis, montaj, teknik destek ve tüm sistemleriyle sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız. Daha fazla bilgi almak için ofisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Nice Türkiye hakkında daha fazla bilgi almak, Nice  Türkiye Ürünleri istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Türkiye Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.

Nice türkiye

Nice firması italya’da kurulduktan sonra 1996 yılında nice türkiye olarak ülkemize gelmiştir. Nice türkiye tüm otomatik kapı sistemlerinde tamir, bakım, yedek parça ve tüm motor hatta motor aksesuarları ile ilgili hizmetler vermektedir.

Nice türkiye emniyet fotoselleri ve sensör ile çalışan motor üretimleri yapmakta olup buna ek olarak uzakta komuta edilebilir kumandalı sistemler üzerine de yoğunlaşmıştır.  Nice türkiye  otomatik kapı sistemleri üzerine kendini kanıtlamış bir marka olmasının yanı sıra halen daha kendini geliştirmekte olan bir markadır. Yıllar boyunca kullanım performansından ödün vermeyecek olan nice motorları sürekli  kullanımlarınıza uyum göstererek nice türkiye garantisinde satışa sunulmaktadır. Nice motorlarını uygun kit ürünler ile motorunuzu daha da yükseltme imkanı da vermektedir.

Nice türkiye tüm özel mülklerinizdeki garaj, otopark yada bahçe kapısı motorları üretimi de yapmaktadır. Ayrıca tüm önemli kurum ve kuruşlardan da yaptığı güvenli işlerle referanslar almış durumdadır.  Otomatik kapı sistemlerinin yanı sıra bariyer konusunda da önemli deneyimleri bulunmaktadır. Kollu bariyer ve mantar bariyer seçenekleri hakkında da bilgi edinmek için bizleri arayabilir ya da internet sitemiz olan niceturkiye.com.tr adresinden de incelemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yıllar boyunca kullanım performansından ödün vermeyecek olan nice motorları sürekli  kullanımlarınıza uyum göstererek nice türkiye garantisinde satışa sunulmaktadır. Nice motorlarını uygun kit ürünler ile motorunuzu daha da yükseltme imkanı da vermektedir. Motor kullanımında olası problemlere karşın nice motor servislerinden yardım alabilirsiniz.