Blog

Nice Robus 600

Nice Robus 600 Yanakayar Kapı Otomasyonu ve Motoru

Nice Robus 600 Yanakayar Kapı Otomasyonu ve Motoru Hemen hemen herkes rahatına düşkündür bir işi kolay yoldan yapabilmek varken zoru tercih etmez kimse. Gelişen teknolojinin bizim ihtiyaçlarımıza ve arzularımıza göre ürünlere yerleştirilmesi de bizim için bir avantaj oldu elbette ki. Bu ürünlerden biri de yana kayar kapı motorudur. Yana kayar kapı motoru sayesinde bir çok defa üşendiğimiz halde yaptığımız yapmak istemediğimiz bir işi bizim yerimize motor yapmaktadır. Üstelik bunu biz yanında olmasak da uzaktan kumanda yardımıyla yapabilmekteyiz. Yana kayar kapı motorları arasında en çok parlayan ürünse nice Robus altı yüz yana kayar kapı motorudur. Bu ürün alanında ki bir çok motordan özellikleri sayesinde sıyrılmış ve en çok tercih edilen ürün halin gelmeyi başarmıştır.

Bu özelliklerden bazıları şunlardır. Nice Robus 600 yana kayar kapı motoru yalnızca yirmi dört volt gibi çok düşük enerjiye ihtiyaç duyar ki buda elektrik harcamasının çok düşük olduğunu ve sizin cebinize ekstradan bir yük bindirmeyeceğini gösterir. Altı kademeli hız seçeneği sayesinde kullanıcısının istediği hızı ayarlamasını sağlar. Nice Robus 600 yana kayar kapı motorunun en önemli özelliği de yoğun kullanıma uygun bir yapıda olmasıdır. Bu da çok fazla kullansanız da sizi yarı yolda bırakmayacağını gösterir. Kontrol ünitesinin üzerinde olması sayesinde ek bir kontrol mekanizmasına ihtiyaç duymaz. Saniyede otuz bir santimetre hıza ulaşır açılırken ve kapanırken yavaşlatma özelliği sayesinde de kapınızın aşınmamasını sağlar. Çalışma sürekliliği de saatte kırk defadır. Çok çetin hava koşullarında dahi çalışmasına devam edebilir ki bu şartlar eksi yirmiyi ya da artı elliyi bulsa bile devam etmektedir. Tüm bu özelliklerinin yanında da sadece on bir kilogram gibi çok hafif bir yapıya sahiptir.

Acil durum bataryası sayesinde de elektrikler de bir kesinti olması durumunda sizi yarı yolda bırakmaz. Bir çok defa ürün almışızdır. Fakat yana kayar kapı motorlarını seçerken dikkat etmemiz gereken husus da emniyet özellikleridir. Sizi yarı yolda bırakacak bir motoru tercih etmezseniz motorunuzu uzun süreler kullanabilirsiniz.

Motorunuz da bulunacak engel tespit sistemi sayesinde bir engelle karşılaştığında kapınız bu bir insan ya da bir araba olabilir motorunuz kapınız hareketini durduracak ve hem hapınız hem de karşılaşılan cisim zarar görmeyecektir. Nice Robus 600 yana kayar kapı motoru güvenle tercih edebileceğiniz sizi asla yarı yolda bırakmayacak bir motordur.

Nice Türkiye