Nice Hyppo 7100

Nice Hyppo 7100

Teknoloji hayatımızda oldukça etkin bir rol oynuyor artık. Bundan on beş yirmi beş yıl önce sorulduğun da bir kapı için en fazla alanlarımızı evlerimizi arazilerimizi istenmeyen insanlardan korumak içi kullandığımız aletler mekanizmalar cevabını alırdık fakat artık teknoloji işin içine girdiğinden beri kapıların bile bir çok fonksiyonel özelliği bulunmaktadır. kapı gibi basit bir yapı bile bir alanın ısı yalıtımı konusunda oldukça etkin bir rol oynayabiliyor. Bir motor yardımıyla kapılar kendi kendilerini açıp kapatabiliyor hatta biz yakının da olmasak da kumanda yardımıyla uzaktan bir tuşa basmamızla kendi kendilerine açma kapama işlemini gerçekleştirebiliyorlar. Dairesel kapılar ısı yalıtımı konusun da oldukça başarılı sonuçlar doğuruyorlar.

Nice firması bu kapılar için motor üreten bir firmadır. Ve bu motor üreticileri arasında en çok tanınan motor üreten firmalardan birisidir nice firması. Nice firması ürünlerini her zaman son teknolojiyle donatmış bir firmadır. Bu yüzden insanlar en çok nice firmasının ürünlerini tercih etmekte en çok nice firmasının ürünlerine güvenmektedirler. Nice hyppo 7100 dairesel kapı motoru da bu ürünlerden bir tanesidir.

Nice hyppo 7100 dairesel kapı motoru orta yoğunlukta kullanıma uygun bir kapı motorudur ve tek kanat genişliği yüz elli santime kadar çıkan kapılar için kullanılır. Kanat bekleme süresi ayarlayabilme ve güç ayarı yapabilme gibi seçeneklerini bulundurur. Bunun yanında eksi yirmi derece ve artı elli derece arasında çalışmasını sürdürebilir. Ve tüm bu özellikleri barındırsa da ağırlığı sadece on üç kilogramdır. Siz de dairesel kapınız için motor arıyorsanız eğer nice hyppo yedi bin yüz dairesel kapı motoru aradığınız motordur tercih ettiğinize pişman olmazsınız.

Share on:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.