Nice Hyppo 7005

Nice Hyppo 7005

Nice firması kapı motorları üreten firmalardan birisidir aynı zamanda bu firmalar arasında en çok tanınan firmadır desek yanılmış olmayız. Nice firması ürettiği kapı motorlarını en son teknolojiyle donatır ve insanların beğenisine sunar. Bu yüzden de insanlar nice firmasının ürünlerini almadan önce bilirler ki piyasa da bulunan en sın teknolojik ürün bu. bu güvenin oluşması elbette ki yıllar almıştır ve nice firması bu güvenin yıkılmaması için elinden geleni yapmaktadır. Nice firması içinde bulunan insanlar insanların neye ihtiyaç duyduğunu neyi arzu ettiğini neyi istediğini gayet iyi bilen insanlardır. Bu yüzden bir ürünü tasarlamadan önce bu alanda iyice bir araştırma yaparak motorun özelliklerini belirlerler. Ve insanların ihtiyaç duymadığı bir çok özellikle motoru donatmazlar. Nice firmasının son ürünlerinden biri de nice hyppo 7005 dairesel kapı motorudur.

Dairesel kapılar ısı yalıtımı konusunda son derece etkin kapılardır. Hemen hemen her alış veriş merkezinin girişinde bulunan kapılardır dairesel kapılar ve içeride ki havayı içeride dışarıda ki havayı da dışarıda tutarak ısı yalıtımını sağlarlar. Nice hyppo 7005 dairesel kapı motoru da bu dairesel kapılar için üretilmiş bir kapı motorudur.

Nice hyppo 7005 dairesel kapı motoru orta yoğunlukta çalışma sürekliliği olan bir motordur. Hızı saniye de bir nokta yedi santimdir. Tek kanat genişliği üç yüz santim kapılar için tasarlanmıştır ve üç yüz santimde dört  yüz kilogram iki yüz santimde sekiz yüz kilogram gibi devasa çekme gücüne sahip bir motordur. Artı elli ve eksi yirmi derece sıcaklıklar altında çalışmaya uygun bir motordur ve sadece on üç kilogram bir ağırlığa sahiptir.

Share on:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.