Blog

Nice Run 1500

Nice Run 1500 Yana Kayar Kapı Motoru

 

Yana kayar kapılar bahçe girişlerinde en çok kullanılan kapılar arasındadır. Her insan konforuna düşkündür elbette bu yüzden tercihlerini yana kayar kapıdan kullanmaktadır. Yana kayar kapılar ray üstlerine oturtulduklarından kolay hareket ettirilebilen mekanizmalardır. Gelişen teknoloji de bizim kullandığımız mekanizmalara uygulanarak bu mekanizmaların bize daha çok konfor sağlamasın da etkili olmuştur. Örneğin yana kayar kapılar için üretilen motorlar sayesinde kapınıza kol gücünüzü kullanmadan hareket ettirebilirsiniz. Bunun yanında motorunuza eklenen bir kumanda mekanizması sayesinde kapınızın yanında olmasanız bile kapınızı açıp kapatabilirsiniz. Arabanızdan hiç inmeden kapınızı açıp yine arabanızdan hiç inmeden kapınızı kapatabilirsiniz bunun yanında gecenin bir yarısı kapınızın açık kaldığını fark ettiğinizde evinizden çıkmadan bir tuşa basarak kapınızı kapatabilirsiniz.

Yana kayar kapılar için ağırlıkları temek alınarak bir çok motor türü üretilmiştir. Nice run bin beş yüz bu motorlardan bir tanesidir. Nice run 1500 yüzü diğer motorlardan ayıran özellikleri çok yoğun kullanıma dahi uygundur. Yirmi dört volt gibi bir enerji kullanarak sizin bütçenize yük olmaz. Nice run 1500 yana kayar kapı motoru bin beş yüz kilogram gibi çok ağır kapıları bile hareket ettirebilir. Üstelik hız ayarlayıcısı da bulunmaktadır. saniyede on ila yirmi beş santim hareket hızı arasında altı farklı hız seçeneği bulunmaktadır.

Nice run 1500 yana kayar kapı motorunda engel tanıma özelliği de bulunmaktadır bu sayede kapınız bir engelle karşılaştığında bu küçük bir çocuk da olabilir bir nesne de olabilir hem kapınız hem de karşılaştığı engel zarar görmeden kapınızın durmasını sağlar. Uyarı flâşörleri sayesinde kapınız hareket halindeyken sizi uyarır. Yavaş başla ve dur özelliği sayesinde kapınızın aşınmasını engeller. Fakat kendi fotoseli dışında bir fotosel ile çalışmaz bu yüzden kendi fotoselini almaya özen göstermelisiniz. Kış aylarında eksi yirmi santigrad derece de bile çalışmaktadır. Yaz aylarında artı elli derece gibi çok yüksek sıcaklıklar altında bile çalışabilmektedir nice run 1500 yana kayar kapı motoru. Ağırlığı ise sadece on dokuz kilogramdır.

Nice run 1500 yana kayar kapı motoru müstakil evlerin bahçe kapıları için uygun bir motordur. Siz de bahçenizde ki yana kayar kapınız için bir motor bakıyorsanız eğer nice run 1500 yana kayar kapı motoru sizin aradığınız motordur. Bu motoru seçtiğinize pişman olmazsınız.

NİCE TÜRKİYE