NİCE TÜRKİYE YETKİLİ SATIŞ & SERVİS

NİCE GARAJ KAPISI , NİCE KOLLU BARİYER, MANTAR BARİYER, SEKSİYONEL KAPI

“Firmamız 1996 yılında kurulmuştur, ilk zamanlarda panjur imalat, montaj ve servis olarak hizmet vermeye başlamıştır.”

İlerleyen zamanlarda otomasyon sektörüne katılarak kendini kanıtlamıştır. Dünyaca ünlü İtalyan marka olan Nice firmasının İstanbul Bölge bayisi olmayı başarmıştır. EngDoor Yapı Ve Kapı Teknolojileri  – Nice Türkiye olarak kepenk motorları, endüstriyel kepenk motorları, seksiyonel kapı motorları, yana kayar kapı motoları, dairesel kapı motorları, fotoselli kapı sistemleri, hızlı pvc kapı motorları, kollu bariyer sistemleri, endüstriyel kapı motorları gibi bir çok alanda montaj ve servis ağı kurarak sektörde adını fazlasıyla duyurmuştur. Teknik servis ekibiyle gerek ise satış ekibiyle Tüm Türkiye’de görev alan EngDoor Yapı Ve Kapı Teknolojileri  Nice Türkiye kendi bayi ağı ile de sizlere tüm desteği vermeye devam etmektedir. Nice Türkiye olarak referanslarımıza göz atarak firmamızın güvenilirliğini ve kalitesini inceleyebilirsiniz.  Siz değerli müşterilerimiz için kolay montaj ve kaliteli ürünlerimiz ile de ilerlemeye devam etmekteyiz.

Nice Türkiye olarak her bütçeye uygun seçenekleriyle sizlerin otomasyon ihtiyacını çözmektedir. İtalya’da bulunan genel merkez ve İstanbul’da bulunan ofisiyle son kullanıcı ve bayilere hizmet vermektedir. Yedek parça, servis, montaj, teknik destek ve tüm sistemleriyle sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız. Daha fazla bilgi almak için nice türkiye ofisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Nice Türkiye

NEDEN BİZ ?

Nice firması yıllar boyunca kapı motorları üzerinde satışlar yapmış bir firmadır.

Alanında en çok tanınan firmalardan bir tanesidir. Gelişen teknolojiyi günü gününe takip ederek ürünlerini de bu teknolojik ürünlerden seçmektedir. Size en kaliteli en teknolojik ürünleri yıllardır en uygun fiyata satan bir firmadır nice firması. Kapı denildiğinde insanların aklına çok fazla şey gelmez açıkçası fakat son dönemde gelişen teknoloji sayesinde bu durum değişti artık kapılar bile ısı yalıtımına katkıda bulunabiliyor.

Isı yalıtımına katkıda bulunan kapılardan bir tanesi de dairesel kapılardır. Fakat dairesel kapıların düzgün çalışmaları için motora ihtiyaçları vardır. nice firması dairesel kapı motoru üreten bir firmadır.

PROFESYONEL EKİP

Personellerimizin herbiri konusunda uzman olup size en iyi hizmeti sunumak için vargüçleriyele çalışmaktadırlar.

7/24 SERVİS

Nice Türkiye olarak servis ağımız geniş olup size 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti sunmaktayız.

UYGUN FİYAT

Servis hizmetlerinden aldığımız ücretler size ve cebinize en uygun fiyatlarıdır. o yüzden müşterilerimizin birinci tercihiyiz.

NİCE TÜRKİYE YETKİLİ SATIŞ & SERVİS

Yana Kayar Kapı Motorları |Nice Motor hakkında daha fazla bilgi almak,

Nice motor Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.